Margon Leermakers



Leerkracht groep 1-2a
Onderbouwco÷rdinator
Lid medezeggenschapsraad
mleermakers@kempenkind.nl
Marica van Ham



Leerkracht groep 1-2a
mvham@kempenkind.nl
Nel Borgmans



Leerkracht groep 1-2b
maandag, dinsdag, woensdag
Techniekco÷rdinator
nborgmans@kempenkind.nl
Marloes Verbaanderd












Leerkracht groep 1-2b
maandag, dinsdag, woensdag
       
Maaike van Barneveld












Leerkracht groep 1-2b
donderdag en vrijdag
Leerkracht groep 7-8
dinsdag en woensdag

 
Monique van Kuijk



Leerkracht groep 3-4
Cultuurco÷rdinator
Lid medezeggenschapsraad
mvkuijk@kempenkind.nl

 
Liesbeth Pechaczeck 
 


Leerkracht groep 4-5   
woensdag, donderdag, vrijdag
Verkeersco÷rdinator
lpechaczek@kempenkind.nl 
Lieke Linschoten












Leerkracht groep 4-5
Lio-stagiaire 
maandag en dinsdag
     
Monique Vosters
 
 








     

leerkracht groep 4-5
maandag en dinsdag
MariŰlle Scheepers




Leerkracht groep 6 
Taalco÷rdinator
Vertrouwenspersoon
mscheepers@kempenkind.nl


 
Manon Smits-de Graaf



Leerkracht groep 7-8
maandag, donderdag en vrijdag
Stageco÷rdinator
msmits@kempenkind.nl
Helmy Buijtels

 

ICT co÷rdinator
hbuytels@kempenkind.nl
       




 




 
        
             
 

 
 
Louise van der Vliet



Vakleerkracht muziek
lvdvliet@kempenkind.nl
Roy Vissers



Vakleerkracht gym
rvissers@kempenkind.nl